Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, yemek fiyatlarının indirildiği 153 Restorant ile ilgili açıklamasında halka ucuz hizmet verecek yeni tesislerin sinyalini verdi.
Gazete Gerçek'ten Haydar Öztürk'ün telefonla arayarak 'Halka ucuz hizmet veren yeni tesisler olacak mı?' sorusunu cevaplayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, "Esnafa zarar vermeyecek lokasyonlarda, vatandaşın yararına olacak işler yapmaya devam edeceğiz" dedi. KAR VE ZARAR ETMEDEN HİZMETE SUNACAĞIZDoğan, Gazete Gerçek'e yaptığı özel açıklamada İlçe Minibüsleri Terminali civarında ki 153 Restoran ile ilgili açıklamasında, "Burayı seçme sebebimz, insan sirkilasyonunun burada yoğun olmasından dolayı. İlçelerden gelen vatandaşımız, hastanelere gidecek olan vatandaşımız, dolmuş ile gidip gelen vatandaşımız buradalar. Ulaşım maliyetlerinden şikayetler var biz de en azından bu şekilde insanlarımıza destek verelim istedik. İmkanlar dahilinde zarar etmeyecek, karda etmeyecek şekilde tesisleri Samsunluların hizmetine sunmaya devam edeceğiz." diye konuştu. Haydar ÖZTÜRK
Suyu halletmezsa millet fıttırır giyatları aşağı çekmesi lazım