Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsunspor'un Batıpark'ta bulunan Atatürklü armasını onardı. Büyükşehir belediyesinin Samsun’un en önemli markalarından kırmızı beyazlıların yıpranan logo maketini onarması, taraftar ve Samsunlular tarafından memnuniyetle karşılandı. Samsunspor’un simgesel değerinin farkında olan belediye yetkilileri, bu doğrultuda hareket ederek takdir topladı. Sosyal medya hesabından açıklama paylaşan Samsun Büyükşehir Belediyesi, "Sevdalısı olduğumuz armamızı onarıyoruz." ifadeleri yer aldı.
SAMSUNLULAR TAKDİR ETTİ
Batıpark'ta bulunan Samsunspor'un Atatürklü logosunun siluetini içeren arma, zamanla yıpranmıştı. Şehrin önemli sembollerinden birinin onarılması, hem Samsunspor taraftarlarını hem de şehir halkı için büyük bir anlam taşıyor. Sosyal medyada birçok taraftar ve Samsunlu, yapılan bu çalışmayı takdirle karşıladığını belirten mesajlar paylaştı. Şehir halkı, takımın simgesinin onarılmasıyla gurur duyduklarını ifade ederken, bu tür projelerin devam etmesi yönünde temennilerde bulundu.
Tugay BAŞSAN
SAMSUNLULAR TAKDİR ETTİ
Batıpark'ta bulunan Samsunspor'un Atatürklü logosunun siluetini içeren arma, zamanla yıpranmıştı. Şehrin önemli sembollerinden birinin onarılması, hem Samsunspor taraftarlarını hem de şehir halkı için büyük bir anlam taşıyor. Sosyal medyada birçok taraftar ve Samsunlu, yapılan bu çalışmayı takdirle karşıladığını belirten mesajlar paylaştı. Şehir halkı, takımın simgesinin onarılmasıyla gurur duyduklarını ifade ederken, bu tür projelerin devam etmesi yönünde temennilerde bulundu.
Tugay BAŞSAN