Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün milli sporcuları Bulgaristan’dan 5 madalya ile döndü. Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün milli sporcuları başarılarına bir yenisini daha ekledi. 8- 11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Svilengrad kentinde yapılan U15 Bulgarian İnternational Şampiyonası’nda ay yıldızlı forma ile Türkiye’yi ve Samsun’u temsil eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün milli sporcuları 2 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.
MADALYALARA AMBARGO
Bulgaristan’da müsabakalarını başarıyla tamamlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü milli sporcularının almıştık oldukları dereceler şöyle; Onur Acu tek erkeklerde üçüncü, Onur Acu ve Eren Yaman çift erkeklerde ikinci, Envar Zahir Şener ve İlknur Sezer karışık çiftlerde üçüncü oldular ve ülkeye 5 madalya ile döndüler. 8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Rize’de gerçekleştirilen ve 44 ilden, 500 sporcunun mücadele ettiği 13 Yaş Altı Türkiye badminton Şampiyonası’nda kulüpler sıralamasında şampiyon Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oldu. Resimaltı: Kulüp tarihinde badminton branşının kurulduğu andan itibaren her yıl başarısını giderek artıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Badminton Takımı 7 madalya kazanarak Samsun’a bir başarı daha getirdi. Mert Volkan Gün
Bulgaristan’da müsabakalarını başarıyla tamamlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü milli sporcularının almıştık oldukları dereceler şöyle; Onur Acu tek erkeklerde üçüncü, Onur Acu ve Eren Yaman çift erkeklerde ikinci, Envar Zahir Şener ve İlknur Sezer karışık çiftlerde üçüncü oldular ve ülkeye 5 madalya ile döndüler. 8-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Rize’de gerçekleştirilen ve 44 ilden, 500 sporcunun mücadele ettiği 13 Yaş Altı Türkiye badminton Şampiyonası’nda kulüpler sıralamasında şampiyon Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oldu. Resimaltı: Kulüp tarihinde badminton branşının kurulduğu andan itibaren her yıl başarısını giderek artıran Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Badminton Takımı 7 madalya kazanarak Samsun’a bir başarı daha getirdi. Mert Volkan Gün