Samsun'un Çarşamba ilçesinde düzenlenen Doğu Bölgesi Küçük Kız Voleybol karşılaşmasında Değirmenbaşı Ortaokulu, Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu'nu 25-18 ve 25-21'lik setlerle mağlup ederek turnuvaya avantajlı başladı.
İkinci maçta ise Dumlupınar Ortaokulu, Şehit Ferhan Hasovalı Ortaokulu'nu 25-19 ve 25-22'lik setlerle yendi ve turnuvaya 3 puanla başladı. Okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri, maçları birlikte izleyerek birbirlerine başarılar diledi. Turnuvanın geri kalanında diğer okulların mücadelesi merakla bekleniyor.
Gözde Arı
Gözde Arı