Samsun'da AK Parti'den ayrılan Adem Bektaş, İYİ Parti rozeti taktı. Adem Bektaş, İYİ Parti'nin atakum Belediye Başkan adayı.
Samsun'da 2002'den beri AK Parti'de siyaset yapan mimar Adem Bektaş, 2024 yerel seçimleri için İYİ Parti'ye katıldı.
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı binasında düzenlenen törende İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, partilerinin Atakum Belediye Başkan adayı olan Adem Bektaş'a parti rozetini taktı. Törende İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci'de hazır bulundu.
Haydar ÖZTÜRK
Siyaset
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 18:55
Samsun'da Adem Bektaş İYİ Parti'ye katıldı
Samsun'da 2002'den beri AK Parti'de siyaset yapan mimar Adem Bektaş, 2024 yerel seçimleri için İYİ Parti'ye katıldı.
Siyaset
06 Şubat 2024 - 18:55
Sen gerçek partilileri kaçırt toplama başkan adayları ile yola çık . Hangi akla hizmet ediyorsunuz. Başka partilerde ver deyince veren, yapma deyince yapmayan metal yorgunu koyunlar olabilir. AMA GERÇEK İYİ PARTİLİLER KOYUN DEĞİL BAŞKAN. Bence sizler bu partiyi tarih sahnesinden silmek için yola çıkmışsınız.
bakacaz ,reisin desteği olmadan başarı lı olacakmısınız.