Samsun'da İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda antrenör Turgay Saat'in çalıştırdığı sporcular, 29-30 Mayıs tarihlerinde Mersin'de düzenlenen Okul Sporları Atıcılık (Havalı Tabanca) Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda Samsun’u başarıyla temsil ettiler. İlkadım Baruthane Ortaokulu öğrencisi Yusuf Çizmecioğlu, Türkiye Şampiyonu olurken, Atakum Özel Atakent Açı Ortaokulu öğrencisi Mustafa Güvelioğlu Türkiye 4'üncüsü oldu. Yapılan açıklamada, “Milli Takım seçmelerine katılma hakkı kazanan sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6659aeb8041bc.jpg)