29-30 Mayıs tarihleri arasında Mersin ilinde düzenlenen Okul Sporları Atıcılık (Havalı Tabanca) Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil eden İlkadım Baruthane Ortaokul sporcusu Burhan Yusuf Çizmecioğlu Türkiye Şampiyonu, Atakum Özel Atakent Açı Ortaokulu sporcusu Mustafa Güvelioğlu Türkiye 4.'sü oldu. Alınan derecelerle sporcular 4-9 Temmuz tarihleri arasında Ankara ilinde düzenlenecek milli takım seçmelerine katılarak Samsun’u temsil edecekler.
İSTİŞARE YAPILDI
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, başarılı sporcuları makamında kabul ederek, tebrik etti. Yaşadıkları başarı öyküsünü anlatan sporcular, desteklerinden dolayı İl Müdürü Feyzullah Dereci'ye teşekkür ettiler. Antrenör Turgay saat yeni sezon planlaması ve hali hazırda devam eden çalışmalar hakkında İl Müdürü Dereci ile karşılıklı istişare yaptılar. Sohbetin ardından İl Müdürü Dereci sporcular ve antrenör Turgay Saat ile hatıra fotoğrafı çekinerek uğurladı.
Mert Volkan Gün