Samsun'da bu gece saatlerinde Tekkeköy ilçesinde bulunan Yumoş Yatak Fabrikasında çıkan yangın, üç binayı sararken bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi ve su tankerleri sevk edildi.
Samsun'un Tekkeköy ilçesi Organize Sanayi Bölgesi'nde Yumoş Yatak Fabrikasında çıkan yangın sürüyor. Çıkan yangının alevlerin yükseldiği fabrika binasının yanında bulunan üç binayada sıçradığı öğrenildi. Tekkeköy ilçesinde bu gece saatlerinde çıkan büyük yangında Yumoş Yatak Fabrikası alevlere teslim olurken, olay yerine ilçe belediyelerinin itfaiye araçları, SASKİ'nin su tankerleri, TOMA'lar ve ambulanslar gitti. Samsun Valisi Orhan Tavlı'nın da çıkan yangın nedeniyle olay yerine gittiği öğrenilirken, Yumoş Yatak Fabrikasında çıkan yangın ile birlikte itfaiye ekiplerinin alevlerin sıçradığı üç binayı da söndürmeye çalıştığı bildirildi.
Haydar ÖZTÜRK