Samsun'da meclis üyelikleri için aday listelerinin seçim kurullarına verildiği son gün Kavak İlçesinde CHP İlçe Başkanı Şakir Altun ve DEVA Partisi Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya görevlerinden istifa etti.
Samsun'da CHP Kavak İlçe Başkanı Altun ve DEVA Partisi Kavak İlçe Başkanı Başkaya'nın istifa ederek 2024 yerel seçimleri için Yeniden Refah Partisi'nden belediye meclis üyesi adayı oldukları öğrenildi.
Samsun'da ayrıca İYİ Parti'den istifa eden eski İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı ve İYİ Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı olan Selen Gülhan Çam'da AK Parti saflarına katılarak, Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan adayı olan Özlem Maraş'ın listesinden meclis üyesi adayı oldu.
CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun ve DEVA Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya istifa ederek, YRP'den belediye meclis üyesi adayı oldular
Haydar ÖZTÜRK
Siyaset
Yayınlanma: 20 Şubat 2024 - 21:58
Samsun'da CHP ve DEVA İlçe Başkanları istifa etti YRP'den aday oldu
Samsun'da CHP Kavak İlçe Başkanı Şakir Altun ve DEVA Partisi Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya görevlerinden istifa ederek Yeniden Refah Partisi'nden meclis üyesi adayı oldu.
Siyaset
20 Şubat 2024 - 21:58