Dereceye giren sporcuları düzenlenen törenle madalyaları takdim edildi
MADALYALAR VERİLDİ
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakaları, 8 okuldan 103 sporcunun katılımı ile ilkadım Mete Adanır Spor salonunda gerçekleştirildi. Müsabakalarda sıkletlerinde dereceye giren sporculara madalyalarını Federasyon İl temsilcisi Numan Güvelioğlu, Tesis Amiri Sami Sekmenoğlu ve Beden Eğitimi öğretmenleri takdim etti.
SAMSUN’U TEMSİL EDECEKLER
Dereceye giren sporcular, bölge şampiyonasında Samsun’u temsil etmeye hak kazandı. Sporcuların başarılarıyla dolu mücadelelerine tanıklık eden sporseverler, heyecan dolu anlar yaşadı. Organizasyonun ardından sporcuları tebrik eden yetkililer, başarılı sporcuların emeklerinin karşılığını aldığını belirtti. Bu tür etkinliklerin gençlerin sporla buluşmasına katkı sağladığı vurgulandı.
Kübra ÖKSÜZ
Spor
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 13:22
Samsun'da demir bilekler madalyalarını aldı
Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakaları, 8 okuldan 103 sporcunun katılımı ile tamamlandı.
Spor
08 Şubat 2024 - 13:22