SAMSUN’DA EKONOMİ ZİRVESİ

SAMSUN'DA EKONOMİ ZİRVESİ

Maliye ve Hazine Bakanı Dr. Nurettin Nebati, bugün Samsun’da ekonomi zirvesi yapacak. Bakan Nebati, kentte iş dünyası, bürokratlar ve esnaf ile bir araya gelecek. Samsun ekonomisinin nabzını tutacak olan Nebati’nin, kentle ilgili müjde vermesi de bekleniyor

15 Nisan 2022 - 09:45 - Güncelleme: 15 Nisan 2022 - 16:12

BAKANLAR SAHAYA İNDİ

Döviz kurundaki artışların ana gıda maddelerine yaptığı olumsuz etkiyle ayyuka çıkan zamlar, vatandaşı zorlamaya devam ederken, hükümet kanadı gıda fiyatlarını dizginlemek için önemli adımlar atıyor. Vatandaşı zorlayan gıda fiyatları nedeniyle yeni önlemler geliştirmek isteyen hükümet, bazı uygulamaları hayata geçirmeyi planlıyor. Bakan Nebati’nin kente yapacağı ziyaret de bu adımlardan biri.

EKONOMİ MASAYA YATIRILACAK

Bugün Samsun’a gelecek olan Maliye ve Hazine Bakanı Dr. Nurettin Nebati’nin Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştireceği öğrenildi. Bakan Nebati ayrıca yapacağı bir toplantıyla iş dünyasıyla buluşarak, Samsun ekonomisini masaya yatıracak. Nebati, Samsun esnafını da ziyaret ederek, sorun, talep ve isteklerini dinleyecek.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mezbaha yok diye eti pahalı yiyoruz
Mezbaha yok diye eti pahalı yiyoruz
Atakum Belediyesi’nden doğa şenliği
Atakum Belediyesi’nden doğa şenliği