Samsun'da, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Futsal Kız ve Erkek Gençler (B) kategorisi il birinciliği müsabakaları sona erdi. Maçlar büyük bir çekişmeye sahne olurken, sporcular kupa için tüm güçlerini ortaya koydular. Canik Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen final karşılaşmalarının ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları Canik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tunsal Aslankoç tarafından takdim edildi.
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
Erkekler kategorisinde; İlkadım Köksal Ersayın Anadolu Lisesi birinci, Atakum TED Koleji ikinci, Atakum Kurupelit MTAL üçüncü ve Canik Fen Lisesi dördüncü oldu. Kızlar kategorisinde ise; Çarşamba AİHL birinci, Tekkeköy AİHL ikinci sırada yer aldı. Sporcuların heyecan dolu mücadelelerinin sergilendiği turnuvada, dereceye giren tüm takımlar tebrik edildi. Okul sporları müsabakalarının gençlerin fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağladığı vurgulandı.
Şükran AKÇAY