Samsun’da düzenlenen Okul Sporları Golf Yıldızlar-Gençler Türkiye Birinciliği sona erdi. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Türkiye Birinciliğine 7 ilden 105 sporcu katılım sağladı. 03-05 Haziran 2024 tarihleri arasında İlkadım Green Golf&Tenis Kulübünde düzenlenen müsabakalarda kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyalarını; Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Celalettin Sula ve Tesis Müdürü Seracettin Turan takdim etti.
Güncel
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 13:35
Samsun'da golfte madalyalar sahiplerini buldu
Samsun’da düzenlenen Okul Sporları Golf Yıldızlar-Gençler Türkiye Birinciliği müsabakalarında madalyalar sahiplerini buldu
Güncel
06 Haziran 2024 - 13:35
İlginizi Çekebilir