Samsun'da geçtiğimiz günlerde hastasının tedavi sürecini takip ederken menfur bir saldırıya uğrayan Dr. Ahmet Kurt'u evinde ziyaret eden Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras ve Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Emre Özgen, doktora tüm sağlık çalışanlarımız adına geçmiş olsun dileklerini iletti. Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras ve Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Emre Özgen, Dr. Ahmet Kurt'un yaşadığı bu üzücü olay nedeniyle büyük üzüntü duyduklarını belirterek, bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ettiklerini ifade ettiler. Dr. Kurt'a hızlı bir şekilde sağlığına kavuşması dileğinde bulunan Uzm. Dr. Uras ve Uzm. Dr. Özgen, sağlık çalışanlarının güvenliği ve huzuru için gereken tüm önlemlerin alınacağını vurguladılar.
SAĞLIKTA ŞİDDET SON BULSUN
Ziyaret sırasında Dr. Ahmet Kurt, desteklerinden dolayı Sağlık Müdürü Uras ve Başkan Yardımcısı Özgen’e teşekkür ederek, sağlık çalışanlarına yönelik saldırıların son bulmasını umut ettiğini dile getirdi. Dr. Kurt, bu zor süreçte yanında olan tüm meslektaşlarına ve yetkililere minnettar olduğunu sözlerine ekledi.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 15:18
Samsun'da hasta yakınının saldırısına uğramıştı! O doktora ziyaret
Samsun Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Uras ve Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Emre Özgen, hastanede saldırıya uğrayan Dr. Ahmet Kurt'u ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti
SAMSUN HABER
11 Haziran 2024 - 15:18
İlginizi Çekebilir