Samsunspor’un renkleri olan kırmızı beyazın kullanılması taraftarı da mutlu etti. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kırmızı beyaz sevdamızı, şehrimizin sokaklarına işliyoruz. 19 Mayıs ve Çarşamba İlçelerimizde parke taşlarımızı kırmızı beyaz olarak yenilemeye başladık. 17 ilçemizin tamamını kırmızı beyazla süslemeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 14:37
Samsun'da her yer kırmızı beyaz olacak
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ın talimatıyla şehrin dört bir yanındaki parke taşları kırmızı beyaz renklerle döşeniyor.
SAMSUNSPOR
30 Mayıs 2024 - 14:37
İlginizi Çekebilir
alt yapı yok kaldırım kırmızı olmuş Beyaz olmuş kime ne her gelen göz boyuyor icraat yok Türkiye de en güzel ihale kaldırım
Ya önce yolları düzeltin ve otopark sorununa el atın.Cumhuriyet meydanı yakışıyor mu büyükşehire.Metro önünden yayalar geçmekte zorlanıyor.Oraya alttan bir geçiş yapın meydanı dahada büyütün.Yapin artık birşeyler kaldırım taşıylami uğraşılır
İhale hangi tanıdığa
Teşekkürler başkan.Bafrayıda kırmızı beyaz taşlarla renklendirmeye bekliyoruz.
Samsunspor sevdamız sorg***maz ama şehri lunaparka çevirmeye de gerek yok bence
Sayın başkanım yaptıgınız işleri üstün körü degıl dikkat edersenız iyi olur. Kirectepeden yukarı cıkarsanız evlerın işyerlerının birinci katları yok oldu yapılan üst üste kaldırımlar yuzunden lutfen bunlara dıkkat edersenız ıyi olur.
Evet ilk bakışta güzel gözüküyor ama bundan önce var olan asıl problem bozuk olan kaldırım taşlarını düzeltmek mi yoksa önceliği boyamaya vermek mi?.. Onu da geçtim renkler hem Türk bayrağımızın hem de Samsunspor'un renkleri o yüzden yürürken Türk Bayrağımıza basıyormuş gibi bir his olur o yüzden yürüyemem ben orda.
Yine mi kaldırım belediyeciliği. Bozuk olan kaldırımın tamirini anlarımda tüm şehrin kaldırımları neden değişir. Hangi mütahitlere para kazandiracaksiniz .Bütçeyi neden gençlere iş imkanı sağlayacak şekilde kullanmazsınız.
Çok güzel bi uygulama. Şehrin her tarafı kırmızı beyaz. Bayrağın renkleri yerlerde olmaz demişler. Oysa kırmızı beyaz şehrin sembol rengi. O zaman sigara izmariti beyaz renk değil mi, beyaz bizim bayrağın rengi değil mi? O zaman bizim renklerimiz yerlerde geziyor
Türkiye'nin belediye hizmeti anlayışı maalesef yıl olmuş 2024 hala aynı... Parke taşlarından çok daha önemli yapılması gerekenler var değil mi sayın belediyeler !!! Örneğin iş sahalarının açılmasına teşvik olabilir mesela
Yanlış karar
Bayrağımızın renkleri ayaklar altına serilemez. Millete üstüne basın geçin demek olur. Vazgeçin bu işten
Bayrağımızın renkleri ayaklar altına serilemez
Baba pro nasılsın
Çiftlik caddesi ni de trafiğe kapat insanlar haratca yürüsün.arabaların yüksek müzik sesleri den kurtulsun.
Figen dolan dırıcı
İhale kimin ? Akp den biri mi diye insanın aklına sürekli geliyor. Bizi buna akp hükümeti alıştırdı