Samsun haber - Samsun’un İlkadım ilçesi Unkapanı Mahallesi 100. Yıl Bulvarı’nda bulunan bir iş yerine, hareket halindeki bir araçtan tüfekle ateş açıldı. Saldırı sonucunda iş yerinin camına mermi isabet etti.
Olayın hemen ardından Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı güven timleri, olay yeri ve çevresinde geniş çaplı bir araştırma ve inceleme başlattı. Kamera kayıtlarının değerlendirilmesi ve görgü tanıklarının ifadeleri sonucunda, tüfekle ateş eden kişinin C.T. (21) olduğu, olay esnasında araçta bulunan diğer şahısların ise H.A. (24), E.K. (26) ve H.K.U. (26) olduğu tespit edildi. Şüpheliler, İlkadım Selahiye Mahallesi'nde saklandıkları yerde suç unsuru olan tüfek ile birlikte kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan incelemelerde, olayın iş yeri sahibi Cafer A. (29) ile şüpheliler arasında önceden gelen bir husumetten kaynaklandığı bilgisine ulaşıldı.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/6666fd1ebe217.jpg)