Samsun'da İYİ Parti'de istifalar dur durak bilmiyor. Samsun'da İYİ Parti Atakum İlçe Yönetimi'de bu akşam saatlerinde toplu olarak istifa etti.
İYİ Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı ve İYİ Parti Atakum Kurucu Başkanı Selen Gülhan Çam'ın partiden istifa etmesi sonrası, İYİ Parti Atakum İlçe Yönetiminin de toplu olarak istifa ettiği öğrenildi. İYİ Parti Atakum İlçe Teşkilatında parti üyelerine gönderilen SMS'de "İYİ Partimize gönül vermiş değerli üyemiz; Bugün Atakum Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla ilçe yönetimi olarak istifa etmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar sizlerle birlikte tüm zorluklara rağmen yürüdüğümüz bu yolda verdiğiniz tüm destekler için teşekkür ederiz" denildi.
Haydar ÖZTÜRK
Seçimi kazanamayacaklarını anladılar, istifa edip chp ye yaklaşacaklar. Biz sizleri çok iyi tanıyoruz. Şimdi genel merkezi ,il teşkilatını vs suçluyorsunuz. Kendi beceriksizliğinizi, başka yerde günah keçisi arayarak kapatmayın.