Samsun'da, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM), Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) ve İstihbarat Şube Müdürlükleri iş birliğiyle gerçekleştirilen operasyon sonucunda, İlkadım ilçesinde önemli bir kaçak içki ele geçirme başarısına imza atıldı
247 ŞİŞE KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ
Operasyon kapsamında, 1 litrelik 247 şişe kaçak içki ele geçirildi. İlkadım ilçesinde gerçekleştirilen bu operasyonla, kaçak içki ticareti yapanlara darbe vurulmuş oldu. Operasyon sırasında, güvenlik güçleri tarafından yapılan başarılı operasyonla 2 şahıs da yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin, kaçak içki ticaretiyle bağlantılı olarak yürütülen soruşturma kapsamında adli işlemlere başlandığı belirtildi.
SUÇ ÖRGÜTLERİNE GÖZ AÇTIRMIYORLAR
Samsun Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kaçak içki ticaretiyle mücadele kapsamında yürütülen operasyonların kararlılıkla devam edeceğini ve suç örgütlerine göz açtırılmayacağını vurguladı. Kamu güvenliği ve vatandaşların sağlığını koruma amacıyla gerçekleştirilen bu tür operasyonların sürekli olarak devam edeceği belirtildi.
Ersin SARIALİOĞLU