Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak adına "Evinin Sultanları" projesi kapsamında harekete geçti.
Türk kadınlarının gücünü vurgulamak amacıyla düzenlenen etkinlikte, evde, işte ve sahada başarılı olan kadınlar için voleybol müsabakaları düzenlendi. Salıpazarı ilçesinde gerçekleşen müsabakalara katılan kadınlar, hem spor yapmanın keyfini çıkardı hem de bir araya gelerek dayanışma ve dostluk ruhunu pekiştirdi. Etkinlik, kadınların her alanda başarılı olabileceğini gösterirken, 8 Mart coşkusunu da yaşattı.
Kübra ÖKSÜZ
Spor
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 09:11
Samsun'da Kadınlar Günü'nde kadınlara özel turnuva
Salıpazarı'nda düzenlenen "Evinin Sultanları" projesi kapsamındaki voleybol müsabakaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak için gerçekleştirildi. Kadınlar başarıyla sahada bir araya geldi
Spor
08 Mart 2024 - 09:11