Samsun'da İlkadım Belediyesi, Kadifekale mahalleside bulunan Kale Kafe'yi kapatıyor.
Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası AK Partili İhsan Kurnaz'ın belediye başkanı seçildiği İlkadım Belediyesi'nde, Kadifekale mahallesinde bulunan belediye işletmesi Kale Kafe'nin kapatılması gündeme geldi. İlkadım Belediye Meclisi'nin 3 Haziran'da yapılacak toplantısında Kale Kafe'nin kapatılması ile ilgili gündem maddesi görüşülerek karara bağlanacak.![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6658d29753bea.jpg)
Gazete Gerçek-ÖZEL HABER Haydar ÖZTÜRK
Son derece yerinde bir karar,yürekten tebrikler,keşke bu uygulamalara devam edilse.Zarar eden yerlerin belirlenip kurtulmak kar etmek demektir.Huzur kafe daha çok hizmet amaçlı kullanılacağı için çokta anlamlı olacaktır.
Huzur kafe karmı edecek.