Samsun Haber - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, yarın (2 Haziran Pazar) gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına girecek öğrencilere başarı dileklerini iletti. Başkan Doğan, sınav öncesi öğrencilere moral vermek amacıyla yaptığı açıklamada, öğrencilerin yıl boyunca gösterdikleri çabaların karşılığını alacaklarına inandığını belirtti.
Başkan Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sevgili Gençler; Tüm yıl çalışıp emek verdiniz, şimdi emeklerinizi kağıda dökme; hayallerinize biraz daha yaklaşma zamanı. Yarın gerçekleşecek LGS'ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Emeklerinizin karşılığını alarak eğitim hayatınıza devam edeceğinize eminim. Bizler her zaman sizleri desteklemeye devam edeceğiz."
TRAMVAY VE OTOBÜSLER ÜCRETSİZ
Başkan Doğan, ayrıca LGS sınavına girecek öğrenciler ve velileri için önemli bir duyuru yaparak, sınav günü tramvay ve otobüslerin ücretsiz olacağını bildirdi. Bu uygulamanın, öğrencilerin sınav merkezlerine rahatça ulaşabilmeleri için hayata geçirildiğini ifade etti.
Kübra ÖKSÜZ
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 21:31
Samsun'da LGS'ye girecek öğrenci ve velilere otobüs ve tramvay ücretsiz
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına girecek öğrencilere başarı diledi. Başkan Doğan, yarın (2 Haziran Pazar) gerçekleştirilecek sınava girecek öğrenciler ve veliler için otobüs ve tramvayların ücretsiz olacağını söyledi.
SAMSUN HABER
01 Haziran 2024 - 21:31
İlginizi Çekebilir