Samsun Okul Sporları Taekwondo minik erkek müsabakaları başarıyla tamamlandı. Toplam 65 sporcu öğrenci müsabakalara katıldı. Dereceye giren sporcuların ödülleri takdim edildi. Müsabakalar ve ödül töreni sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Genç sporcuların bu tür organizasyonlarda boy göstermesi ve başarı elde etmeleri antrenörlerini sevindirdi. Dereceye giren sporcular düzenlenen törenle madalyalarını aldılar.
ALKIŞ ALAN HARAKET
1453 Tekvando Spor Kulübü’nün sporcusu Akif Yiğit Yılmaz, 27 kg’da çıktığı tatamide altın madalyanın sahibi boldu. Yetenekli sporcu, madalya kürsüsüne İsrail’in, soykırım yaparak insanlık suçu işlediği Filistin bayrağı ile çıktı. Genç sporcuyu, salonla bulunanlar alkışlayarak takdir ettiler. Yapılan açıklamada, “Tüm katılımcıları ve organizatörleri tebrik ediyor, Taekwondo sporunun gelişimine katkı sağlayan bu etkinliğin devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
Tugay BAŞSAN
Tugay BAŞSAN
Tebrikler koca yurekli aslan parçasi ????❤️
Tebrik ediyoruz akif'imizi ancak bir vatan evladı bu kadar duyarlı olabilirdi Allah yetiştiren ana babasından razı olsun
Tebrikler. Başarılarının devamını diliyorum.