Samsun'da genç sporcuların performans sergilediği müsabakalarda, Floor Curling alanında yeteneklerini ortaya koyan takımlar, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşattı. Hem erkekler hem de kızlar kategorilerinde gerçekleştirilen yarışmalarda, sporcuların gösterdiği üstün performans ve fair-play ruhu, etkinliğin önemli bir parçası oldu.
SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcular, büyük bir heyecanla beklenen ödül töreninde madalya ve kupalarını kazandı. Ödüllerini Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, İl Temsilcisi Mustafa Boyacı ve Tesis Amiri Alper Erdem'in elinden alan genç sporcular, başarılarıyla gurur yaşadı.
TEŞVİK VE TEBRİKLER
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, müsabakalara katılan ve başarı elde eden tüm sporcuları tebrik ederek, spor hayatlarında başarılarının devamını diledi. Sporun ve fair-play'in önemine vurgu yaparak, gençlerin spora olan ilgisini artırmaya yönelik çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
Resul BEŞİKÇİ