Samsun U11 ve U12 Özdemir Gültekin Ligi’nin açılış seremonisi, İlkadım Atletizm Stadı’nda yapıldı. Geçtiğimiz ay hayatını kaybeden sağlıkçı Özdemir Gültekin’in adının verildiği sezonun açılışına kulüplerin birçoğu katıldı. TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, “Özellikle İlçelerden ve merkezden gelerek katılan tüm takımlarımıza, sporcularımıza ve ailelerimize, katılan tüm spor kamuoyuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Halit Doğan’a. İlkadım Belediye Başkanımız Sayın İhsan Kurnaz’a, büyük bir aile olduğumuzu gösteren ve açılışa destek veren herkese Samsun Futbolu adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Mert Volkan Gün