Samsun haber - Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Halit Doğan başkanlığında toplandı.
Samsun'da yerel seçim sonrası siyasi partilerden Büyükşehir Belediye Meclis üyesi seçilen 87 kişi Nisan ayı ilk toplantısında meclis başkan vekili, meclis katip üyeleri, encümen ve komisyon üyeleri seçimini gerçekleşirdi.
Yapılan seçimde Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekiliğine Nihat Soğuk seçildi.
Haydar ÖZTÜRK
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/04/6623aecc928be.jpg)