Samsun Haber - Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe - Kilit Harekatı’nda üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerin saldırısında şehit olan 9 asker için "Şehitlerimize Dua İçin Sabah Namazında Buluşuyoruz" programı düzenledi. Ülke geneli uygulanan program kapsamında Samsun'daki tüm camilerde şehit olan Mehmetçikler ve tüm şehitler için sabah namazında eller semaya açıldı.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65a3d57ad35b5.jpeg)
İL MÜFTÜSÜ ÇAKIR, ÇARŞAMBA'DA DUA ETTİ
Samsun İl Müftüsü Seyfullah Çakır, Çarşamba Abdullah Paşa Cami'indeki sabah namazı dua programına katılarak, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehit olan Mehmetçikler için duada bulundu. İl Müftülüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehitlerimizin ruhlarını şad, mekânları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65a3d57ad35b5.jpeg)
İL MÜFTÜSÜ ÇAKIR, ÇARŞAMBA'DA DUA ETTİ
Samsun İl Müftüsü Seyfullah Çakır, Çarşamba Abdullah Paşa Cami'indeki sabah namazı dua programına katılarak, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından şehit olan Mehmetçikler için duada bulundu. İl Müftülüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehitlerimizin ruhlarını şad, mekânları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/01/65a3d58ac52cb.jpeg)