Samsun'da bu gece saatlerinde üç firmanın çalışanları zehirlenme şüphesi ile hastanelere koştu.
Samsun'da üç firmanın çalışanları yedikleri yemekten zehirlendi. Samsun'da gece saatlerinde hastaneler yemekten zehirlenen çalışanlarla dolup taştı. Samsun'da bu gece saatlerinde üç firmanın çalışanları zehirlenme şüphesi ile hastanelere koştu. Çalıştıkları iş yerlerinde öğle yedikleri yemekten zehirlendikleri öğrenilen çok sayıda kişi, bu gece saatlerinde kusme ve mide ağrıları şikayetleri ile hastanelere gitti. Samsun'da aynı firmadan getirilen yemekleri yiyen Borsan, Resman ve Samsun Çarşı AVM'deki Güneşi Kuyumcu çalışanları Samsun Gazi Devlet Hastanesi başta olmak üzere farklı hastanelere başvurdu. Hastanelere giden çalışanların tedavi altına alındıkları öğrenildi.Gazete Gerçek-ÖZEL HABER Haydar ÖZTÜRK
Aytaç yemek fabrikası