Samsun haber-Samsun Emniyet Müdürlüğü ve şube müdürlükleri ekipleri tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyon sonucunda, şehirdeki uyuşturucu ticaretine darbe vuruldu. Operasyon kapsamında toplamda 328 adet sentetik ecza, 2,52 gram metamfetamin, 5,34 gram esrar, 39,87 gram sentetik kannabinoid, 3 adet hassas terazi ve 3 adet uyuşturucu madde kullanım aparatı ele geçirildi.
KOORDİNELİ ÇALIŞMA
Operasyonlar neticesinde 28 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı. Emniyet güçlerinin koordineli çalışmasıyla gerçekleştirilen bu operasyonlar, uyuşturucu ticaretine karşı sürdürülen kararlı mücadelenin bir yansımasıdır. Toplum sağlığını tehdit eden bu tür maddelerle mücadelede güvenlik güçlerinin gösterdiği başarı, halkın güvenliği ve toplum sağlığı açısından önemli bir adımdır.
Ersin SARIALİOĞLU