Samsun'da Cumartesi gecesi Atakum ilçesinde elektrikler kesildi, eğlence mekanları ve konutlar karanlıkta kaldı. Gece saatlerinde yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle YEDAŞ'a tepki yağdı.
Atakum ilçesinde bu gece saatlerinde elektrik kesintisi oldu. Kesinnti sebebiyle eğlence mekanları biranda karanlıkta kalırkan vatandaş ise panik yaşadı. Atakum'da bu gece saatlerinde yaşanan elektrik kesintisi YEDAŞ'ın rezaleti olarak değerlendirildi. Atakum ilçesi Adnan Menderes Bulvarında bulunan eğlence mekanları kesintiye tepki göstererek, YEDAŞ'ın aldığı paranın karşılığını veremediğini söyledi.
Samsun'da elektrik kesintisi sebebiyle karanlıkta kalan Atakum ilçesinde ki eğlence mekanları ve konutlardan YEDAŞ'a tepki yükseldi. Vatandaşlar "YEDAŞ kesinti olduğunda trafo arızası diyor. Trafoları sürekli arıza yapıyor. Trafoları neden yenilemiyorlar. En ufak rüzgarda elektrikler kesiliyor. İş yerlerimizde elektrikle çalışan cihazlar bozuluyor. YEDAŞ bizden para alıyor ama biz bozulan cihazlarımızın parasını kimseden alamıyoruz. Bu yaşananlar YEDAŞ'ın rezaletidir" diyerek duruma tepki gösterdi.
Tugay BAŞSAN