Bu yıl 3.’sü düzenlenen TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun 3. Ayak B kategorisi müsabakaları, Ankara’nın İncek ilçesinde yer alan Regnum Golf & Country Club Ankara sahasında gerçekleşti. İki gün süren müsabakaların ardından Maxx Royal Golf Kulübü, toplamda 413 stableford puanla birinci olarak şampiyon oldu.
93 OYUNCU MÜCADELE ETTİ
Türkiye Golf Federasyonu’nun 2024 faaliyet takviminde yer alan turnuvanın 3. ayağında, B kategorisinde 12 takımdan oluşan 93 oyuncu yarıştı. Maxx Royal Golf Kulübü, güçlü oyuncu kadrosu İsmail Mercan, İbrahim Doğan, Kerim Yılmaz, Ali Topuz, Mehmet Eroğlu, Bora Arıcı, Kemal Taşkınlı, Devran Yıldırım, Metin Yerli ve Deniz Çuha ile birinciliği elde etti. SAMSUNLU SPORCU TAKDİR TOPLADI
Toplamda 406 stableford puanla Klassis Golf Kulübü ikinci sırada yer alırken, Kemer Golf Kulübü ve Taurus Golf Kulübü ise 402’şer stableford puanla üçüncülüğü paylaştı. Klassis Golf Kulübü’nü temsil eden oyuncular arasında Süleyman Abay, Engin Karakartal, Anıl Tetik, Cem Erdoğan, Selim Güvenç, Oğuzhan Musaoğlu, Uğur Öztürk ve Nedim Nazlı yer alırken, Kemer Golf Kulübü ve Taurus Golf Kulübü’nden de birçok yetenekli golfçü sahada mücadele etti. Müsabakalar sırasında dikkat çeken anlardan biri de, 19 Mayıs Samsun Golf Kulübü sporcularından İnci Görgülü’nün 15. çukurda yaptığı "hole in one" oldu. GENEL KLASMAN TABLOSU
TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun 4. Ayak B kategorisi müsabakaları, 14-15 Eylül 2024 tarihlerinde TGF Silivri Golf Tesisleri’nde oynanacak. Dört ayak sonunda elde edilen puanlar genel klasman tablosunda toplanacak ve son ayak sonunda en yüksek puanı toplayan takım tur şampiyonu olarak belirlenecek. İHA
Türkiye Golf Federasyonu’nun 2024 faaliyet takviminde yer alan turnuvanın 3. ayağında, B kategorisinde 12 takımdan oluşan 93 oyuncu yarıştı. Maxx Royal Golf Kulübü, güçlü oyuncu kadrosu İsmail Mercan, İbrahim Doğan, Kerim Yılmaz, Ali Topuz, Mehmet Eroğlu, Bora Arıcı, Kemal Taşkınlı, Devran Yıldırım, Metin Yerli ve Deniz Çuha ile birinciliği elde etti. SAMSUNLU SPORCU TAKDİR TOPLADI
Toplamda 406 stableford puanla Klassis Golf Kulübü ikinci sırada yer alırken, Kemer Golf Kulübü ve Taurus Golf Kulübü ise 402’şer stableford puanla üçüncülüğü paylaştı. Klassis Golf Kulübü’nü temsil eden oyuncular arasında Süleyman Abay, Engin Karakartal, Anıl Tetik, Cem Erdoğan, Selim Güvenç, Oğuzhan Musaoğlu, Uğur Öztürk ve Nedim Nazlı yer alırken, Kemer Golf Kulübü ve Taurus Golf Kulübü’nden de birçok yetenekli golfçü sahada mücadele etti. Müsabakalar sırasında dikkat çeken anlardan biri de, 19 Mayıs Samsun Golf Kulübü sporcularından İnci Görgülü’nün 15. çukurda yaptığı "hole in one" oldu. GENEL KLASMAN TABLOSU
TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun 4. Ayak B kategorisi müsabakaları, 14-15 Eylül 2024 tarihlerinde TGF Silivri Golf Tesisleri’nde oynanacak. Dört ayak sonunda elde edilen puanlar genel klasman tablosunda toplanacak ve son ayak sonunda en yüksek puanı toplayan takım tur şampiyonu olarak belirlenecek. İHA