Samsun'un Atakum ilçesinde bir karacayı yolunu kaybetmiş bir şekilde görenler şaşkına döndü. Atakum ilçesi Alaçam caddesi üzerinde başı boş bir şekilde gezen karacayı gören vatandaş, yetkililere durumu bildirdi.
Atakum ilçesinde görülen karacanın bulunarak doğal hayata salınması için çalışma başlatıldı. Samsun'un Atakum ilçesi Alaçam caddesinde bu sabah saatlerinde görüntülenen karaca görenleri şaşkına çevirdi. Karacanın başı boş bir şekilde Atakum ilçe merkezinde sokaklarda dolaştığı ihbarı sonrası yetkililer harekete geçti. Karacanın bulunup koruma altına alınması için ekipler seferber oldu.
Gazete Gerçek ÖZEL HABER