59 ilden 500'e yakın sporcu, ringde ter döktü. Şampiyonanın son gününde finale kalan sporcular, şampiyon olabilmek için kıyasıya mücadele etti. Samsunlu temsil eden Samsunsporlu boksörler geriye başarıyla döndü. 80 kg’da ringe çıkan Tuğrahan Turan ve 86 kg’da mücadele eden Yasin Metehan Baş kilolarında ikincilik madalyasını kazandı. Sporcular, elde ettikleri başarı ile büyük sevinç yaşadılar.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 11:56
Samsun'un demir yumrukları
Okul Sporları Genç A Boks Türkiye Şampiyonası, Düzce 18 Temmuz Spor Salonu'nda düzenlendi.
Spor
11 Mayıs 2024 - 11:56