Samsun haber - Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) tarafından yapılan bilgilendirmeye göre bugün Çarşamba ilçesinin birçok mahallesinde ana şebeke arızası yüzünden su kesintisi yaşanacak.
Yapılan bilgilendirmeye göre; bugün saat 16.00’da Çarşamba’nın Ahubaba, Aşağı Dikencik, Aşıklı, Ataköy, Bayramlı, Çaltı, Çelikli, Damlataş, Güzpınar, Hürriyet, Karabahçe, Karamustafalı, Kuşhane, Melik, Otluk, Ovacık, Şenyurt, Tilkili, Yukarı Karabahçe ve Yeni Karacalı mahallerinde sular kesilecek.
Suların bu mahallelerde ne zaman geri geleceği ile ilgili bir bilgilendirme bulunmuyor.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 11:30
Samsun'un o ilçesinde bugün sular kesiliyor!
Samsun’da birçok mahallede bugün su kesintisi yaşanacak
SAMSUN HABER
20 Mayıs 2024 - 11:30
İlginizi Çekebilir