Samsun haber- YEDAŞ tarafından yapılan bilgilendirmeye göre; yarın Atakum ilçesinde 7 mahallede 8 saat boyunca elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. Saat 09.00 ile saat 17.00 arasında yapılacak bu kesinti, ilçenin Çamlıyazı, Aksu, Karakavuk, Karaoyumca, Meyvalı, Sarıtaş ve Yukarıaksu mahallelerindeki elektrik hizmetlerini etkileyecek.
ATAKUM DIŞINDA 3 İLÇEDE DE KESİNTİ VAR
Atakum ilçesi dışında yarın Çarşamba, Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde de elektrik kesintisi olacağı duyuruldu. Buna göre; Çarşamba’nın Akçatarla ve Bezirgah mahalleleri, Kavak’ın Mehmetpaşa Mahallesi ile Vezirköprü’nün Altınkaya ve Özkuruçay mahallelerinde de elektrikler kesilecek. Ersin SARIALİOĞLU
Atakum ilçesi dışında yarın Çarşamba, Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde de elektrik kesintisi olacağı duyuruldu. Buna göre; Çarşamba’nın Akçatarla ve Bezirgah mahalleleri, Kavak’ın Mehmetpaşa Mahallesi ile Vezirköprü’nün Altınkaya ve Özkuruçay mahallelerinde de elektrikler kesilecek. Ersin SARIALİOĞLU