Samsun Kavak Yaşar Doğu Güreş Eğitim Merkezi'nden 3 sporcu ve 1 antrenör, 14-18 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan'ın Loutraki şehrinde düzenlenecek olan U15 Avrupa Güreş Şampiyonası'na katılacak. 41 kg'da Yakup Kıcık ve 85 kg'da Abdulhalik Bal, Samsun ve Türkiye'yi temsil edecek. Antrenör İlker Aydın da sporcuların başında olacak. Gençlerimizin sergileyeceği performans, Samsun ve ülkemiz açısından önem taşıyor.
Spor
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 13:41
Samsunlu Güreşçiler Avrupa Şampiyonasında
Samsunlu Güreşçiler , U15 Avrupa Güreş Şampiyonası'na katılacak.
Spor
14 Mayıs 2024 - 13:41
İlginizi Çekebilir