Bu yıl ilk kez düzenlenen Bilardo Grand Prix 3 bant U21 finalinde Samsunlu Selahattin Özkul ile Burak Haşhaş karşılaştı. İki Türk’ün karşılaştığı final maçı sonunda Burak Haşhaş Şampiyon olurken, Selahattin Özkul ikinciliği elde etti
FİNALDE İKİ TÜRK KARŞILAŞTI
Çekya’nın Ostrava şehrinde gerçekleşen Grand Prix 3 bant U21 turnuvasında Türkiye rüzgarı esti. Bu yıl ilk kez düzenlenen Grand Prix 3 bant U21 turnuvasında finalde Samsunlu Selahattin Özkul ile diğer Türk sporcu Burak Haşhaş karşı karşıya geldi. Selahattin Özkul, 30 ıstaka sonunda 35-26 yenilerek bu sene ilki yapılan Longoni Grand Prix’te ikinci olarak başarıyla geri döndü. Burak Haşhaş ise turnuvanın ilk şampiyonu unvanını kazandı. BIYIKLI TEBRİK ETTİ
Türk sporcuları tebrik eden Bilorda Samsun İl Temsilcisi Sinan Bıyıklı, “Bilardo ülkemizde her gün gelişen ve daha çok yaygınlaşan bir spor branşı. Bu genç kardeşlerimiz de elde ettikleri başarı ile ülkemizde bilardoya olan tutkuyu ve başarıya gözler önüne serdiler. Selahattin Özkul ve Burak Haşhaş’ı tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. Mert Volkan Gün
Çekya’nın Ostrava şehrinde gerçekleşen Grand Prix 3 bant U21 turnuvasında Türkiye rüzgarı esti. Bu yıl ilk kez düzenlenen Grand Prix 3 bant U21 turnuvasında finalde Samsunlu Selahattin Özkul ile diğer Türk sporcu Burak Haşhaş karşı karşıya geldi. Selahattin Özkul, 30 ıstaka sonunda 35-26 yenilerek bu sene ilki yapılan Longoni Grand Prix’te ikinci olarak başarıyla geri döndü. Burak Haşhaş ise turnuvanın ilk şampiyonu unvanını kazandı. BIYIKLI TEBRİK ETTİ
Türk sporcuları tebrik eden Bilorda Samsun İl Temsilcisi Sinan Bıyıklı, “Bilardo ülkemizde her gün gelişen ve daha çok yaygınlaşan bir spor branşı. Bu genç kardeşlerimiz de elde ettikleri başarı ile ülkemizde bilardoya olan tutkuyu ve başarıya gözler önüne serdiler. Selahattin Özkul ve Burak Haşhaş’ı tebrik ediyor. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. Mert Volkan Gün