Seyfi Alanya Atmalar Kupası'nda düzenlenen Kulüpler arası Atmalar Ligi Yarışmaları ve Para Atletizm Atmalar Şampiyonası'nda büyük başarı, Mersin’de düzenlenen yarışmalarda Samsunlu sporculardan Gürkan Uncuoğlu F41 sınıfında cirit atmada birinci olarak Paralimpik Olimpiyat Oyunları A barajını aştı.
GURURLA KARŞILANDI
Mert Kılıç F40 sınıfında gülle atmada zirveye çıkarak Paralimpik Dünya Atletizm Şampiyonası barajını geçti. Ayrıca, Sefa Ayyıldız F32 sınıfında gülle atmada birinci olarak Paralimpik Dünya Atletizm Şampiyonası barajını aşmayı başardı. Sporcuların ve antrenörlerin bu muazzam başarısı gururla karşılandı.
Kübra ÖKSÜZ
Spor
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 - 11:06
Samsunlu sporculardan büyük başarı
Seyfi Alanya Atmalar Kupası'nda Samsunlu sporcular büyük bir başarıya imza attı. Gürkan Uncuoğlu, Mert Kılıç ve Sefa Ayyıldız birincilik elde ederek Paralimpik Olimpiyat Oyunları barajları aştı
Spor
25 Şubat 2024 - 11:06