Sporcu Yakup Kıcık ve antrenör İlker Aydın da Samsun'u ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler. Bu başarı, Türk güreşinin geleceği için umut verici olup, genç sporcularımızın uluslararası arenada elde ettikleri başarılar, güreş sporuna olan ilgiyi artırmaktadır.
Spor
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 13:14
Samsunslu sporcu Abdulhalik Bal Avrupa üçüncüsü
Yunanistan'ın Loutraki şehrinde gerçekleşen U15 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Samsun Kavak Yaşar Doğu Güreş Eğitim Merkezi sporcularından Abdulhalik Bal, 85 kg'da Avrupa 3.'sü oldu.
Spor
20 Mayıs 2024 - 13:14
İlginizi Çekebilir