Samsunspor haber - Samsunspor’un, sezon başında kaçırdığı balık çok büyük oldu. Kırmızı-beyazlılar, Faslı forvet El Kaabi’nin kapısını çalışmıştı.
Futbolcuyla anlaşma zemini bulunamayınca oyuncu tercihini Yunanistan ekiplerinden Olimpiakos’tan yana kullanmıştı. Oyuncu, Yunanistan’da adeta şov yaptı. Avrupa Konferans Ligi’nde 8 kez forma giyen oyuncu 11 gol, 1 asistlik performansı ile kazanılan kupada en büyük payın sahibi oldu.
50 MAÇTA 33 GOL
Fiorentina ile oynanan final maçında da 116. dakikada attığı golle takımının 1-0 kazanmasını sağladı. Öte yandan El Kabi, Olimpiakos forması ile bu sezon kupalar dahil toplam 50 maçta süre aldı. Bu maçlarda 33 gol 3 asistlik performansı ile lige damga vurdu. 30 yaşındaki Faslı forveti kadrosuna katamayan Samsunspor, önemli bir futbolcudan oldu.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66583f0b6e65b.jpg)
Ersin SARIALİOĞLU
Baska 25 tenekeye para verıyon burnumu alamadım
Bir kaç maçını izledim iyi golcü olabilir ama ağır bir futbolcu.Bizim santraforumuz gol yollarındaki becerisini biraz daha geliştirirse bundan kesin iyi olur. Fazla abartmayalım.
6 tane ise yaramaz alacağına 3 tane çalışan futbolcu alacaksin
fas cezayir tunus mısır buranın futbolcuları disiplinsiz şovmen ben olsam çok sıkı analiz ederim araştırır öyle kadroya alırdım!
Olabilir böyle şeyler
Para verirsen topçu gelir,, kimse bedavaya oynamaz,
Bu kaçıncı kaçan büyük Balık, yazık.... Bir de aldıklarımıza bakın?... Sonra ligde kalacağız diye mıçımızı yırtalım haftalarca...