Samsunspor Kulübü'nün Anderlecht'ten Benito Raman'ı renklerine bağladığı iddia edildi.
Samsunspor, transfer döneminin ilk transferini yaptı. Belçikalı futbolcu Benito Raman'ı kadrosuna katarak, takımın forvet ve kanat opsiyonlarını güçlendirdi. İki buçuk yıllık anlaşma sağlanan Benito Raman oyuncu, bu yıl ligde gol atma becerisi gösteremedi.
Ersin SARIALİOĞLU
Yazılanlara göre, Markus hocanın 1. Tercihi olarak transfer edildi. Hocaya güveniyorsak transfer doğru olmalı. İzlediğim videolarda yetenekli bir futbolcu olarak görünüyor. Her iki kanat ve her iki ayağını da kullanabiliyor. Hayırlı olsun
Akıl karı değil İnanamıyorum Sayın Yüksel Başkanın yaptığı tıfansfer doğru değildir İNŞALLAH (Yapılmış ve Örnekleri ayna gibi önümüzde duran.)Hayır Sayın Başkan birdaha böyle bir hata yapmaz yapamaz.(Böyle bir futbol Aklı olamaz).
Samsunspor deneme tahtası gol atma okulu gibi oldu nerde gol atamayan adam varsa samsunsporu geliyo birde gol atsa demekki bize hiç ugramiycaklar yazık umarım yanilirim. Saç boş yolmaya devam nasıl bir sevdaysa oyke bağlandık SAMSUNSPORA
Eğer doğruysa harika bu yıl ligde gol atmayan bir oyuncuyu alırsa sadece Yüksel Yıldırım alır.
Tam komedi şeklinde cevap vermişsin alem adamsın ????????
Yahu buna para verileceğine utakomlvrından oyuncu yokmuydu