Samsunspor Haber - Son haftaların flaş takımı olan Samsunspor'da, öne çıkan isimler Benasser ve Tait'in sağlık sorunları, Başakşehir karşılaşması öncesinde kadroya alınmamalarına sebep oldu. Bu eksiklikler, takımın mağlubiyetiyle birleşince, taraftarlar arasında endişe ve hayal kırıklığı yarattı.
EKSİKLER CAN SIKIYOR
Takımın önemli isimlerinden Emre Kılınç'ın sakatlığının devam etmesi, zorlu Ankaragücü mücadele öncesinde teknik ekibin işini daha da zorlaştırdı. Oyuncunun durumunun belirsizliği, taraftarları tedirgin ederken, kulüpten yapılacak açıklama bekleniyor. Marius'un Başakşahir maçında kırmızı kart görmesi yine aynı maçta Drongelen'in sarı kart cezalısı durumuna düşmesi takımda olumsuz bir hava estirdi.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 05 Mart 2024 - 11:01
Samsunspor'da Ankaragücü maçı öncesi şok gelişmeler!
Samsunspor'da kritik Ankaragücü maçı öncesinde yaşanan şok gelişmeler, takımın Alman teknik direktörü için zor bir dönemi işaret ediyor
SAMSUNSPOR
05 Mart 2024 - 11:01
BU DİMATAYI HOCA-FUAT ÇAPA KAZANAMIYOR.OYUNCU BU KADAR ÇOK PARA ALIP PERFORMANS GÖSTEREMEMESİ KABUL EDİLİR BİR DURUM DEĞİL ÇAPA OYUNCUYU İKNA EDİP YÜKSEK MOTİVASYON YAPMALI OYUNCU HAVLU ATMIŞ ÇOK YAZIK