Samsunspor haber - Samsunspor'da Futbol Direktörü Fuat Çapa'nın futbolculara yaklaşımının, bazı oyuncularda rahatsızlık yarattığı gündeme geldi.
Samsunspor'da sözleşmesi biten ve uzatma konusunda Fuat Çapa ile görüşen futbolcuların Çapa'nın tutum ve tavrından rahatsız oldukları iddia edildi.
YUNUS EMRE ÇİFT PAYLAŞIMLARINI SİLDİ
Samsunspor Kulübünde Fuat Çapa'dan kaynaklı rahatsızlık sebebi ile Instagram'da bazı paylaşımlar yapan Yunusu Emre Çift'in bu gönderilerini silmesi dikkati çekti. Yunus Emre Çift'in bu hareketinin de Fuat Çapa ile yaşadığı problemlerden kaynaklandığı öğrenildi.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 03 Haziran 2024 - 09:34
Samsunspor'da Fuat Çapa krizi!
Samsunspor’da Fuat Çapa krizi baş gösterdi. Çapa’nın, sözleşmelerini uzatması konusunda görüştüğü bazı futbolcuların yaklaşımlardan dolayı rahatsız olduğu öğrenildi
SAMSUNSPOR
03 Haziran 2024 - 09:34
Bazı arkadaşlar tamamen saçmalıyor fuat çapa başarısız olmuş öyleya bir sürü bomba transfer diye tanıtılan oyuncuları sanki fuat çapa yapmış gibi hemen yargılamaya başlamış lar fuat çapa başarılımı başarısız mı bunu zaman gösterecek eğer eleştiri yapılacak sa ilk önce yanlış transfer yapanları eleştirin bir ikincisi başkanın sözcülüğünü yapan yerel basını eleştirin Samsunspor'da bomba transfer diye atılan başlık malisef hepsi balon çıktı
Bu gelen antrenörün yokmu ekibi de Fuat çapaya kaldınız. :)
M.n.......
Transfer yasağı elimizi kolumuzu bağlıyor. Fuat Çapa'nın başarılı olduğunu düşünmüyorum. Yeni teknik direktör ile birlikte yeni ekip kurmak doğru olur. Futbol direktörü ve yardımcı antrönörler buna göre belirlenmeli
Yusuf un yerine gençlerden birini çıkarın, Yusuf süper lig oyuncusu değil
Bildiğimiz kadarı ile Fuat hoca iyi işi bilen bir hoca. Yunus Emre de bilmediğimiz bir sıkıntı var ama inşallah düzelir.
Yok öyle birsey fuat hoca kimseyi kıracak kusturecdk bir yaklaşım da bulunmamıştır Avrupa kültürüne sahip bey efendi bir spor adamıdır.