Samsunspor haber - Samsunspor’un altyapısından yetişen ve son iki sezondur A takım kadrosunda olan Muhammet Ali Özbaskacı, önceki sezona göre bu sezon kendisini arattı.
Bu sezon beklentilere cevap veremeyen futbolcu A takımda sadece 3 maçta 26 dakika süre alabildi. Türkiye Kupası’nda 3 maçta 1 gol, U19 Süper Lig’inde 10 maçta 4 gol 2 asist ve U19 Süper Lig Play-Offlarında 3 maçta 2 gol 2 asistlik olmak üzere toplam 19 maçta 7 gol 4 asistlik performans sergileyen genç oyuncunun, bir an öce A takımda da etkili olması bekleniyor.
Ersin SARIALİOĞLU
Ersin SARIALİOĞLU
Cocuk neyapsin hoca sansvermeyince
Bu gençlere yeterince güvenip fırsat verdik mi? İğneyi önce kendimize batıralım. Alt yapı mutfağımız olmalı.