Samsunspor Kulübü, Süper Lig'de kalmayı garantilediği Alanyaspor maçı sonrası Samsunspor taraftarı için teşekkür mesajı yayınladı. Büyük Samsunspor taraftarı başlığıyla paylaşılan teşekkür metninde gelecek sezon taraftarın desteğiyle daha başarılı olacak bir takım yaratacaklarını dile getiren Samsunspor Kulübü; şu ifadelerle tribünleri onure ett;
"Takımımızın her anında yanımızda olan, desteğini asla esirgemeyen siz değerli taraftarlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız. Saha içinde ve dışında gösterdiğiniz büyük fedakarlık, coşku ve sevgi bizler için tarifsiz bir motivasyon kaynağıdır.
Sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi hep birlikte paylaştık. Bu sezon yaşadığımız her an, sizlerin coşkusuyla daha anlamlı hale geldi. tribünlerdeki eşsiz enerjinizle takımımıza güç kattınız ve bizi her zaman ileriye taşıdınız.
Başarılarımızda payınızın büyük olduğunu biliyoruz. Bu büyük ailemizin bir parçası olarak, birlik ve beraberlik içinde daha nice zaferlere yürüyeceğimize inanıyoruz.
Sizlerin desteğiyle, yapılan doğru ve yanlışlardan ders çıkararak, önümüzdeki sezonda çok daha başarılı olacak, hedeflerimize adım adım yaklaşacağız.
Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız."
Tugay BAŞSAN
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 23:20
Samsunspor'dan taraftara teşekkür
Samsunspor Kulübü, büyük Samsunspor taraftarı için teşekkür mesajı yayınlarken, gelecek sezon hatalardan ders çıkartıp taraftarın desteğiyle daha başarılı bir takım olacakları ifadelerini kullandı
SAMSUNSPOR
18 Mayıs 2024 - 23:20