Samsunspor haber - Yılport Samsunspor, 2023-2024 sezonunun tamamlanmasının ardından taraftara teşekkür edilen bir mesaj yayınladı. Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “2023-24 Sezonu sona erdi. 11 yılın ardından kavuştuğumuz Süper Lig'de zorlu dönemleri, kritik eşikleri hep beraber geçtik. Hedeflerimize bir bir ulaşırken, devam edecek bu şanlı yolculuğumuzun her anında yanımızda olan ve olacak Büyük Samsunspor Taraftarına teşekkürlerimizle” ifadelerine yer verildi.
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 11:34
Samsunspor'dan taraftara teşekkür
Yılport Samsunspor kulübünün sosyal medya hesaplarının sezonunun tamamlanmasının ardından açılma yayınlandı. Açıklamada, taraftara teşekkür edildi
SAMSUNSPOR
27 Mayıs 2024 - 11:34
İlginizi Çekebilir