Samsunspor haber - Samsunspor'un kaptanı Osman Çelik ile yollar ayrıldı. Tecrübeli oyuncu, kırmızı-beyazlı forma ile 98 maça çıkmıştı. Maç sayısı 100’e ulaşamadan takımdan ayrılan Osman, özellikle Samsunspor’un Süper Lig’e yükselmesinde büyük bir özveri ile takımına sahip çıkmıştı.
ÖRNEK FUTBOLCU
Osman Çelik, Samsunspor forması altında gösterdiği performans ve saha içindeki liderliğiyle taraftarların sevgisini kazanmıştı. Kırmızı-beyazlı formayı giydiği sürede takım arkadaşlarına ve taraftarlara örnek olan Osman Çelik, Samsunspor tarihinde unutulmaz bir yere sahip olacak. Samsunspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, Osman Çelik’e bugüne kadar gösterdiği emekler ve katkılar için teşekkür edilerek, bundan sonraki kariyerinde başarılar dilendi.
Mert Volkan Gün
Mert Volkan Gün