Yılport Samsunspor, Trendyol Süper Lig’in 27. Haftasında dün Çaykur Rizespor’u konuk etti. Samsunspor Rizespor'u 3-0 yendi.
Samsun 19 Mayıs Stadı’nda oynanan maça etkili başlayan kırmızı-beyazlılar, 12. dakikada Drongelen’in attığı golle öne geçmeyi başardı. Karşılaşmanın ilk yarısında kalesinde gördüğü tehlikeli pozisyonlarda başarılı olan Samsun ekibi, farkı attırmak için ataklar geliştirse de sonuca gidemedi ve devre arasına 1-0 önde gitmeyi başardı.
10. SIRAYA YÜKSELDİ
Karşılaşmanın ikinci bölümüne de iyi başlayan taraf Yılport Samsunspor oldu. Maçın 54. dakikasında Holse’nin attığı şık golle farkı ikiye çıkardı. Maçın 78. dakikasında Yılport Samsunspor’un kazandığı penaltı atışını Ntcham gole çevirerek farkı üçe çıkardı. Çaykur Rizespor’u 3-0 mağlup eden kırmızı-beyazlılar puanını 33’e çıkartarak ligde maç fazlasıyla 10. basamağa yükseldi. Ersin SARIALİOĞLU
Karşılaşmanın ikinci bölümüne de iyi başlayan taraf Yılport Samsunspor oldu. Maçın 54. dakikasında Holse’nin attığı şık golle farkı ikiye çıkardı. Maçın 78. dakikasında Yılport Samsunspor’un kazandığı penaltı atışını Ntcham gole çevirerek farkı üçe çıkardı. Çaykur Rizespor’u 3-0 mağlup eden kırmızı-beyazlılar puanını 33’e çıkartarak ligde maç fazlasıyla 10. basamağa yükseldi. Ersin SARIALİOĞLU
Kral her yerde kraldır.