Trendyol Süper Lig'e yükseldiği ilk yıl ligde kalma başarısı gösteren Samsunspor, Teknik Direktör Markus Gisdol ile sözleşme yenilememişti. Karadeniz ekibinde yeni teknik direktörün belli oldu. Gisdol ile vedalaşan Samsunspor'un yine bir Alman hocaya emanet ediliyor.
ANLAŞMA SAĞLANDI
Sports Digitale'in haberine göre; Samsunspor, 50 yaşındaki teknik direktör Thomas Reis ile anlaşma sağladı. Bochum U19'da teknik direktörlüğe başlayan Thomas Reis daha sonra Wolfsburg U19, Bochum ve Schalke 04'ü çalıştırdı. 50 yaşındaki teknik direktör son olarak görev aldığı Schalke'de geride kalan sezonda 8 maça çıktı. Thomas Reis'in öğrencileri bu maçlarda 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyetle sahadan ayrıldı. Tugay BAŞSAN
Sports Digitale'in haberine göre; Samsunspor, 50 yaşındaki teknik direktör Thomas Reis ile anlaşma sağladı. Bochum U19'da teknik direktörlüğe başlayan Thomas Reis daha sonra Wolfsburg U19, Bochum ve Schalke 04'ü çalıştırdı. 50 yaşındaki teknik direktör son olarak görev aldığı Schalke'de geride kalan sezonda 8 maça çıktı. Thomas Reis'in öğrencileri bu maçlarda 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyetle sahadan ayrıldı. Tugay BAŞSAN
Ertuğrul sağlam daha güzel olurdu
Allah Reisimizi başımızdan eksik etmesin İnşallah
Gisdoldan iyisi buymuş
Saldık çayıra mevlam kayıra
Başkan daha cesur bilgili hırslı başarılı bir hoca bulup getirebilirdi.Paradan kaçarak ya tutarsa zarı attı umarız başarılı olur bizde mahcup oluruz.
Kesilmemiş karpuz bilemiyorsun Gistol'ü de bilmiyorduk
Hayırlı olsun İnşallah Samsunspor umuza
Hayırlı olsun inşallah başarılı olur
Başarısı varmı Türkiye'de başarılı ölüp olmayacağı belli değil.Oyuncu dokunuşları geliştirici özelliği yokmuş o zaman ne gerek vardı.Yılmaz Vural bundan üç gömlek daha iyi.Yılmaz Vural şu anki kadroyu bilgi birikimi deneyimi motivesi ile ligde rahat turar
Alman ekolü, yine başarı demek. Hedef ilk beş.
İnşallah başarı lı olur
Başarısı pek yok gibi inşallah hayırlı olur