Yılport Samsunspor, FIFA tarafından verilen transfer yasağının kaldırılma ihtimaline karşılık transfer çalışmalarını sürdürüyor. 24 Haziran'da netleşecek transfer yasağının kalkıp kalkmaması durumuna hazırlıklı olmak isteyen Karadeniz ekibi, ön görüşmeleri yapmaya devam ediyor.
İKİ İSMİ RENKLERİNE KATACAK
Samsunspor, transfer yasağının kaldırılması durumunda Trabzonspor'dan 2 genç orta saha oyuncusunu renklerine katmayı planlıyor. Kırmızı beyazlılar, bu sezon 5 maçta Trabzonspor forması giyen ve 1 gole imza atan ofansif orta saha oyuncusu Göktan Gürpüz ve 7 maçta ter döken orta saha oyuncusu Kerem Şen'i kadrosuna katmak için harekete geçecek.
ABDULLAH AVCI İZİN VERDİ
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın, iki oyuncunun da kiralık olarak başka takımlara gitmesine onay verdiği bildirildi. Yetenekli futbolcuları, Samsunspor'un yanı sıra Alanyaspor, Göztepr ve Çaykur Rizespor ile anılıyor.
Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665c72ee622fc.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665c73012202d.jpg)
Aman Başkan sakin böle tangalara düşme.Trabzon Ïyi yetene sana yedirmez.:)Gerçi ben seni artık kolay kolay yolabilceklerine inanmıyorum:)
Trabzondan futbolcu almak demek intihar etmek demektir.besle kargayı oysun gözünü.kesinlikle izin vermiyorum
Önem vereceğiz diyerekten açıklama yapıyor ama gidiyor Trabzon'dan genç Topçular almaya çalışıyor ya genç topçu istiyorsa bizim altyapulumuzda zaten çok bir tane altyapıdan topçu önem verilmiyor yani hem altyapıdan Muhammed bu sene doğru dürüst takıma giremedi Polat yaldır başka takımlara gönderiyoruz biz gençlerin başka takımlara gönderiyoruz başka takımlardan kiralık oyuncu alıyoruz bu ne perhiz ne lahana turşusu yani Taylan kadro oynayacak bizim kadroda kiralık geldi ne verim verdi ya yani hep eksik oynadık yazdık yani şu takımın 3-4 tane Samsun'un alt yapısından oynayacak her zaman kapasitesi var biz bedava sağa sola gönderiyoruz
İkiside çöp hiç gerek yok
iyi olsa trabzon serbest bırakmazdı sakın almayalım zaten fazla sayida adam var
Samsun iyi olmadığı için Samsun'a yeter fazla bile
Havayı alırsın size daha bir çöp yok...