Samsun U13 Futbol Ligi Play-Off karşılaşmalarının ilk maçında Yılport Samsunspor U13 takımı, Vefaspor U13 takımını 5-0'lık skorla mağlup etti. Canik Millet Bahçesi’nde oynanan karşılaşmada, Yılport Samsunspor’un genç yıldızları gösterdikleri üstün performansla dikkat çekti.
GOL YAĞDIRDI
Maçın ilk yarısında Yılport Samsunspor'dan Cem Göksu, 11. ve 14. dakikalarda attığı gollerle takımını öne geçirdi. İkinci yarının başlamasıyla üstünlüğünü sürdüren Yılport Samsunspor, 36. dakikada Baran Türker, 47. dakikada Yağız Kodaman ve 58. dakikada Emir Doğru'nun golleriyle skoru belirledi. Bu galibiyetle Yılport Samsunspor U13 takımı, Play-Off'lara başarılı bir başlangıç yaptı.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665b64773e0ea.jpg)
Maçın ilk yarısında Yılport Samsunspor'dan Cem Göksu, 11. ve 14. dakikalarda attığı gollerle takımını öne geçirdi. İkinci yarının başlamasıyla üstünlüğünü sürdüren Yılport Samsunspor, 36. dakikada Baran Türker, 47. dakikada Yağız Kodaman ve 58. dakikada Emir Doğru'nun golleriyle skoru belirledi. Bu galibiyetle Yılport Samsunspor U13 takımı, Play-Off'lara başarılı bir başlangıç yaptı.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665b6485975ee.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/665b64981093b.jpg)